Najczęstsze pytania jakie dostajemy to jak trafić do biura zawodów, start oraz gdzie jest plac „Mój rynek”. Rozwiewamy wątpliwości oraz podajemy kilka innych informacji np jak trafić do nas samochodem czy pociągiem, gdzie zaparkować oraz jak dojść na bieg z dworca PKP. Zobacz gdzie znajdują się szatnie oraz toalety.

Pociągiem

Bardzo dogodny dojazd na bieg jest komunikacją kolejowa PKP. Z dworca w Obornikach Śląskich należy kierować się ścieżką w stronę Poznania. Po trzech minutach wyjdzie się obok wiaduktu kolejowego z widokiem na plac „Mój rynek”. Tam jest biuro zawodów oraz start biegu.

Samochodem

W Obornikach Śląskich prowadzone są remonty głównych dróg. Ruch samochodów i pieszych jest ograniczony.
Prosimy o wyrozumiałość, cierpliwość oraz stosowanie się do objazdów.

Osoby spoza Obornik Śląskich zachęcamy do korzystania z nawigacji i nie jechania na pamięć. (Targowisko „Mój rynek”, ul. Powstańców Wlkp. gps: 51.303659171216104, 16.90852594719925 )

Aby dostać się na teren Biegu Oborygena:

Jadąc od strony ul. Skłodowskiej-Curie należy na rondzie skręcić w prawo, później przy kinie w lewo w ul. Ofiar Katynia, dalej ul. Zieloną, do ul. Powstańców Wlkp.

Jadąc od strony Wrocławia, ul. Wrocławską należy za sklepem Intermarche skręcić w lewo ul. Witosa, później przy restauracji Bajka ponownie w lewo w ul. Łokietka, za przejazdem kolejowym w prawo w ul. Spółdzielczą, dalej w prawo w Wołowską, za wiaduktem w lewo w Powstańców Wlkp.

PARKINGI:
Parkingi znajdują się na terenie placu targowego i Ośrodka Sportu i Rekreacji.