Najczęstsze pytania jakie dostajemy to jak trafić do biura zawodów, start oraz gdzie jest plac „Mój rynek”. Rozwiewamy wątpliwości oraz podajemy kilka innych informacji np jak trafić do nas samochodem czy pociągiem, gdzie zaparkować oraz jak dojść na bieg z dworca PKP. Zobacz gdzie znajdują się szatnie oraz toalety.

Pociągiem

Bardzo dogodny dojazd na bieg jest komunikacją kolejowa PKP. Z dworca w Obornikach Śląskich należy kierować się ścieżką w stronę Poznania. Po trzech minutach wyjdzie się obok wiaduktu kolejowego z widokiem na plac „Mój rynek”. Tam jest biuro zawodów oraz start biegu. Najlepsze połączenie z Wrocławia jest o godzinie 8:55, na miejsce dojedziesz o 9:25. Powrót to wedle czasu jaki planujesz uzyskać na biegu 🙂 13:00 lub 15:23 z Obornik Śląskich. Są też pociągi IC najwcześniej o 13:33.

Samochodem

Jadąc z Wrocławia należy kierować się do centrum Obornik Śląskich gdzie na rondzie im Aleksandry Natali-Świat należy skręcić na Wołów (trzeci zjazd jadąc ul. Wrocławską). Po minucie znajdziesz się na wysokości placu „Mój rynek”, przed wiaduktem kolejowym.

Szatnie i natryski

Znajdują się Kempingu pod Topolą ul. Zielona 4. Oto poglądowa mapka, która pomoże zorientować się w terenie.